Misyon

Medicaworld, tıbbın kurucusu olarak bilinen Hipokrat’ın yeminine sadık kalarak öncelikle danışanlarının iyiliğine uygun olarak tedaviler planlamayı düstur edinen bir kuruluştur. Danışanlarına verdiği hizmetten sonraki süreçte de onların yanında yer almakta, düzenli takiplerini yapmaktadır.

Medicaworld, sağlık sektöründe sürekli uluslararası etkinlikleri takip eden ve yenilediği AR-GE çalışmalarıyla kendine ait ürünler, işlemler geliştiren, bu konuda sektöre öncülük etmeye devam eden, kurum içi düzenli eğitimleriyle kendini daima güncel tutan, dünyaca ünlü bir sağlık markasıdır.

Vizyon

Medicaworld, gerek yurt içi gerek yurt dışı şubeleriyle sağlık sektöründe hizmet ağını geliştirmenin yanında daima etik ilkelere bağlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi, eğitimci, öncü, sorumluluk sahibi yönleriyle sağlık ve güzellik alanında toplumu ve danışanlarını bilinçlendiren ve yön veren bir kuruluştur.

Dr. Yeşim TAN

1969 yılı doğumlu Yeşim TAN 1992 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mecburi hizmetini Konya’da tamamladı. Sağlık Bakanlığı bünyesinde İstanbul’da sağlık ocağı hekimliği görevlerini sürdürdü.2002 yılında 112 Acil Servis Doktorluğuna başladı. Bu görevi devam ettirirken yeni yeni Türkiye’de başlayan medikal estetik uygulamalarına merak sardı. 2004 yılında da Medikal Estetik Sertifikasını Sağlık Bakanlığı’ndan alarak resmi olarak çalışabilir yetkisiyle İstanbul’da büyük medikal estetik merkezlerinde Klinisyen Mesul Müdür olarak görev yaptı. Eğitimlerini İsrail, Slovenya ve Paris’te tamamladı. 2006- 2010 yıllarında televizyon ekranlarında Duru Sohbetler, Seda Sayan’la Bugün, akşam haberleri ve sabah haberlerinde medikal estetik konularında bilirkişi olarak konuştu. Hala daha eğitimlerine devam etmekte olup yeni teknikleri yurt içinde öğretmeye ve uygulamaya devam etmektedir.32 yıllık hekimlik tecrübesiyle MedicaWorld Estetik çatısı altında uygulamalarına devam etmekte olup Mesul Müdürlük görevini de sürdürmektedir.