MEDSMALL AŞISI

 

Medicaworld’e özel  bölgesel incelme protokolüdür.  Levokarnitin, metokarnitin ve kafein gibi yoğun yağ yakıcı bir içeriğe sahiptir. Vücutta kol, bacak, karın, basen bölgesine enjekte edilerek 2-8 santime kadar incelme gözlenmiştir. Yağlar idrar ve ter yoluyla vücuttan atılır.

İşlem öncesinde kan sulandırıcı olduğundan, morarmaya sebep olacağından alkol kullanılmaması önerilir. İlaç kullanılmaması önerilir, kullanılan ilaçlar doktora mutlaka belirtilmelidir.

İşlem sonrasında YAPILMAMASI GEREKENLER şöyle sıralanabilir:

1.İlk 6 saat  dokunmayınız, masaj yapmayınız, kaşımayınız ve su değdirmeyiniz.

  1. İlk 24 saat ten makyajı yapmayınız.
  2. İşlem sonrası düzenli 4 saatte 1 50 SPF güneş koruyucu kullanınız. Ve aşırı güneşe maruz kalmayınız.
  3. Sıcak duş almayınız, hamam ve solaryuma girmeyiniz.

Olası komplikasyonlardan en yaygın olarak gözlemlediklerimiz: iğne giriş-çıkış yerlerinde hassasiyet, kızarıklık, hafif morluklardır. Morluk gözlemlediğinizde Arnica krem uygulayabilirsiniz. Kızarıklıklar da cilt hassasiyetinize bağlı olarak birkaç saat ile yarım gün içerisinde geçecektir.

Medsmall işleminin etkisinin uzun sürmesini istiyorsanız, bölgesel incelmeye dair kararlı olmanız ve bu aşıyı destekleyecek şekilde irade göstermeniz önerilir.  Bu aşı sürecinde sürdürülebilir bir sağlıklı beslenmeyi ve egzersizi günlük rutininize dahil eder, bol bol su içerseniz  ve size verilen detox önerilerini uygularsanız, maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

 

    Bilgi - Randevu

    için formu doldurun Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

    KVKK Metni’ni okudum ve anladım.