DOĞALLIĞIN TEK İŞLEMİ : VİTOMİX

Vitomix , kaz ayakları kaş ortası ve alın bölgesi için yapılan içeriğinde vitamin kokteyli ve minimum derece botolinum toksini bulunan bir botokslu mezoterapi uygulamasıdır .

Cildimiz yaş aldıkça yaşlanmanın ve yer çekiminin etkisiyle kırışıklık ve sarkma gibi istenmeyen durumlarda karşı karşıya kalmaktadır . Vitomix ile uygulama yapılan alanlarda vitamin karışımı içerisinde hazırlanarak kaz ayakları kaş ortası ve alın bölgesinde oldukça yüzeysel bir uygulama yapılarak kaslarda herhangi bir etki yaratmadan , mimikleri bozmadan tamamen ciltte yenilenme (kollajen ve elastik lif üretiminin arttırılması ) daha canlı ve parlak bir cilt elde edilmesi ve ince kırışıklıkların açılması hedeflenmektedir .

VİTOMİX’İN NORMAL BOTOKSTAN EN ÖNEMLİ FARKLARI ;

  • İçerdiği vitaminler sayesinde cildinizin ihtiyacı olan vitamin eksikliğinin karşılanması
  • Mimikleri değiştirmeden ince kırışıklıkların ve sarkmaların azaltılmasına yardımcı olması
  • Hücrelerin kollajen üretiminin yenilenmesi
  • Canlı parlak ve sıkılaşmış bir görünüm elde edilmesidir

Lokal anestezi ile uygulama yapılacak bölge 15-30 dk uyuşturulduktan sonra küçük enjeksiyonlar yapılarak işlem bitirilir .  Tek seanslık bir uygulamadır. Etkisi 10-15 günde gözle görülür derecede belirginleşir.  Kalıcılığı ise 4-6 ay kadar sürmektedir. Daha sonrasında cilt eski durumundan daha sağlıklı bir görünüm ile görünür. Tüm uygulamalarda olduğu gibi düzenli olarak yaptırıldığı zaman daha belirğin ve kalıcılığı yüksek sonuçlar elde edilir . Vitomix işlemi ile en doğal görünümü kazanıp doğallığınız bozulmadan kırışıklıklara elveda diyebilirsiniz .

    Bilgi - Randevu

    için formu doldurun Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

    KVKK Metni’ni okudum ve anladım.